Pilnveidoties

Rakstīts iekš 2017/10/06

“Labākais ir tas, kas nāk no mūsu pašu zemes. Augļi, dārzeņi un ogas ir brīnumlīdzekļi, ko katram cilvēkam vajadzētu lietot,” aicina uzņēmējs Roberts Cešeiko, kurš nodarbojas ar augļu, dārzeņu un ogu pārstrādi Stelpē, Vecumnieku novadā.

“Man ļoti patīk sevis pilnveidošana, tas ir pats svarīgākais, kas cilvēkam dzīvē būtu jādara. Pieredze nāk ar katru dienu, man tas ir jauns mācīšanās process. Viss notiek, tu mācies un attīsties – tā ir sajūta, ko es saucu par savējo un vēroju, kā es mainos ikdienas,” saka Roberts.

“Vissliktākais brīdis ir tad, kad viss ir apnicis un gribas visu pamest. Bet tas ir tikai īss mirklis, jo pamešana un apstāšanās neko neatrisina. Ir jāmācās, jāiet uz priekšu un jālūdz padoms,” uzskata Roberts.

“Katrs grib veidot Latviju atsevišķi, nevis kopā. Latvija ir tikai viena un tikai kopīgiem spēkiem to var izveidot labāku,” ir pārliecināts Roberts.

“Mana Latvija ir šeit, Vecumnieku novadā. Šeit ir labi un man šeit patīk. Par vietas izvēli nebija jādomā – Vecumnieki un viss.”