Neaizmirstiet mūs!

Rakstīts iekš 2019/10/23

“Sēlija nekur nebija pazudusi. Cilvēki šeit dzīvo tik mierīgi un ar noslēgtu temperamentu, ka viņiem varbūt pietrūkst pašapziņas skaļāk pateikt: “Jā, mēs te esam, neaizmirstiet mūs!” uzskata sabiedrisko attiecību speciālists Jānis Dzimtais, kurš strādā Viesītes muzejā “Sēlija”.

“Mums katram ir iespēja paveikt lielas lietas. Atliek tikai darīt, tad īstajā mirklī atradīsies īstie cilvēki. Jo mēs vairāk kaut kam ticēsim un par kaut ko sapņosim, jo drīzāk tas arī piepildīsies. Vajag tikai gribēt un cieši vēlēties, tad katrs mēs nonāksim savā īstajā vietā,” ir pārliecināts Jānis.

“Dzīve reģionos ir daudz grūtāka, nekā lielpilsētās. Iespēja ārpus lielajām pilsētām ir darīt radoši un ar tūlītēju darba rezultātu. Katra lieta, ko mēs paveicam laukos un mazpilsētās, ir ļoti viegli pamanāma,” uzsver Jānis.

“Latvija ir radošie cilvēki, kuri vienmēr grib izdarīt vairāk, nekā pienākums liek. Lai arī kā mums mēģina iemācīt globālās identitātes, mēs tomēr nonākam līdz savam ciemam un kultūrvēsturiskajam novadam. Degot par savu mazo vietu, mēs spējam pastāvēt arī par savu lielo valsti.”