Laimīgs un starojošs

Rakstīts iekš 2017/09/30

“Cilvēkiem liekas, ka viņiem vajag pilnīgi visu, taču visam nepietiek. Vajag vēl, vēl un vēl. Patiesībā, lai dzīvotu un lai būtu prieks, vajag tikai īstos cilvēkus apkārt un īsto vidi. Nevajag tik daudz materiālo vērtību, ar kurām vienkārši apkrauties,” ir pārliecināta animāciju veidotāja un grafiskā dizainere Arta Berezovska no Jaunpils novada.

“Visi sūkstas, ka esam nabadzīga valsts, bet uz ielām ir daudz glaunu automašīnu. Tanī pat laikā aiziet iedzert kafiju ar mammu vai draudzeni “ir dārgi”. Drēbes, telefons, liela mašīna – materiālā ziņā ārišķība un “iznešanās uz āru” ir vērtība,” secina Arta.

“Man ļoti gribētos, lai vairāk cilvēku darītu to, ko viņi tiešām grib darīt. Cilvēki, kuri nedara to, kas viņiem ir jādara, ir sašļukuši un pukstīgi. Katram vajadzīga lieta, par kuru iedegties. Cilvēks, kurš dara to, kas viņam patīk, ir laimīgs un starojošs,” uzskata Arta.

“Man neliekas, ka ir slikti. Cilvēkiem šeit nav pamata būt nelaimīgiem. Man ļoti patīk dzīvot Latvijā. Šeit ir miers, kas ļauj dzīvot skaisti un harmoniski.”