Koris ar piecām balsīm

Rakstīts iekš 2018/08/04

“Man dažreiz liekas, ka stelles arī ir dzīvas. Tās vai nu pieņem cilvēku, vai nepieņem. Ja tu esi pacietīgs un neatlaidīgs, tās tevi pieņems. Jāauž ir viss kaut kas, lai būtu dažādība, bet man ir milzīgs prieks par saviem trīs tautastērpiem,” stāsta audēja Ilze Mailīte Ērgļos.

“Mēs esam interesanti, jo esam ļoti dažādi. Es esmu izvēlējusies iet šo ceļu, jo gribu būt savādāka. Es vēlos, lai mēs pieņemtu viens otru, tādus, kādi mēs esam, un nenosodītu tos, kuri dara mazliet savādāk. Katram ir ideja un katam ir doma par to, kā viņš dzīvos tālāk,” ir pārliecināta Ilze.

“Man Latvija ir kā koris ar piecām balsīm, kur ik pa reizei kāds pārstāvis iznāktu priekšā un kļūtu par diriģentu – savureiz Kurzeme, savureiz Zemgale, savureiz Latgale, savureiz Sēlija un savureiz Vidzeme,” saka Ilze.

“Es esmu cilvēks, kuram ir svarīgi būt savā vietā. Būt Latvijā, Vidzemē un Ērgļos man ir ļoti, ļoti svarīgi. Mana vīzija ir, ka Latvijā ir lieli, skaisti un bagāti reģioni, kuri nes tālāk un glabā savas vērtības.”